O nás

Vojtěch

Vojta vystudoval speciální pedagogiku a dvouleté studium Koordinace v oblasti ICT technoloogií. iPadům se věnoval také ve své disertační práci v rámci doktorského studia. Aktuálně působí na Ostravské univerzitě jako odborný asistent. Na základní škole v Bruntále působí částečně, celkově již osmnáctým rokem jako speciální pedagog. Na základní škole působí zároveň jako koordinátor v oblasti ICT. Je autorem projektu www.ipadvevyuce.cz. 

V roce 2019 jsem byl vybrán společností Apple k účasti v programu ADE – Apple Distinguished Educator a po absolvování stáže jsem získal oprávnění používat titul Apple Distinguished Educator. Více informací o programu získáte na adrese ade.apple.com.

Veronika

Verča aktuálně působil jako zástupce ředitelky na Základní škole, Rýmařovská 15, Bruntál. Má vystodováno Učitelství pro I. stupeň ZŠ na UP v Olomouci a Speciální pedagogiku. Aktivně se zajímá o iPady a jejich implementací do výuky.

Díky iPadům implementovala do výuky výukové slovníčky doplněné o Český znakový jazyk pro neslyšící žáky. Úspěšně také tyto žáky naučila iPady ovládat tak, aby byly pozitivním pomocníkem při vzdělávání těchto žáků.

Verča je také „mozkem“ vetšiny použití aplikací u žáků v základní škole speciální.

 

 

Máte nějaký dotaz? Napište.

Translate »