Stick Around

Po dlouhé době jsme narazili na výbornou aplikaci, která má ty nejvyšší ambice – Stick Around. Rozhodně stojí za to ji koupit. Princip práce s touto aplikací je velmi jednoduchý. Uživatel aktivně vytváří své pracovní listy, které následně přímo v aplikaci exportuje do formy „puzzle“. Nejedná se však o skládání puzzlíků, jak všichni známe, ale ve skutečnosti jen rozpracovaný pracovní list převedeny do formátu „uzamčeno“, tedy jen pro práci s pracovním listem.

Potenciál aplikace je obrovský, máme na výběr řadu šablon, které můžeme pro své učivo použít. Aplikace je vhodná jak pro základní školy, tak i pro střední školy a gymnázia. A třeba i výše. Záleží na každém z nás, jak ji využijeme a jaký obsah jí dáme.

My jsme ji dnes v rychlosti vyzkoušeli s Radečkou. U nás ve třídě na základní dělení CO PATŘÍ x NEPATŘÍ DO TŘÍDY. Ale pracovní listy budou přibývat, obtížnost se bude zvětšovat a my naše hotové pracovní listy budeme sdílet.

Jak vypadá práce s aplikací Stick Around?

1418629478545

VIDEO TUTORIAL

 

Podívejte se na originální video tutoriály k aplikaci Stick Around. Videa obsahují kompletní návod na práci v aplikaci Stick Around. S laskavým svolením autora aplikace – Tony Vincent – With kind permission of author Tony Vincent – jsme přidali české titulky.

Snímek obrazovky 2015-04-08 v 20.05.21

 Vytváříme novou skládánku z hotových šablon

 Hrajeme vytvořenou skládanku

 

Tvoříme vlastní pozadí

Další videa postupně přidáme, pracujeme na nich…

Translate »