Bugs and Buttons 2

Dnes jsme se seznámili s aplikací Bugs and Buttons 2. VÝBORNÁ APLIKACE, která nabízí celkem 18 her a aktivit a to vše zcela ZDARMA. S aplikací můžete počítat, skládat tvary, třídit dle barev, doplňovat písmennou řadu, procvičit jednotlivé části těla, procvičit si číselnou řadu, třídit, hledat podle lampy, a nebo třeba hrát na piáno s možností vlastní nahrávky.

Můžete pro každého žáka vytvořit samostatný profil. Aplikace je v angličtině, ale to vůbec nevadí. Můžete si zvuk vypnout, nebo zvukové pokyny dětem překládat (jako třeba my). Ale byla by škoda zvuk vypínat, jelikož aplikace je vytvořena v HD kvalitě jak zvukové, tak grafické. Kdo chce, poradí si…

Z našich dětí si každý vybral to, co potřebuje. Tom si doplňoval písmennou řadu, David přiřazoval tvary, třídil dle barev, Radka počítala do pěti a Martin zkoušel číselnou posloupnost.

Žáci s aplikací nebyli dopředu seznámeni. Dostali ji v iPadu rovnou „na stůl“. Výborně ji pochopili, což opět dokazuje to, že aplikace běžíci na systému iOS jsou velmi vhodnou alternativou do výuky. A TO JE NA PRÁCI S iPADY TO NEJKRÁSNĚJŠÍ.

Translate »