Naši žáci se učí používat Seesaw

My pedagogové aplikaci Seesaw využíváme již delší dobu především jako náš nástroj. Nástroj učitele pro vytváření žákova digitálního portfolia. Perfektní způsob, jak archivovat žákům jejich skvělou práci. Seesaw nabízí ale mnohem víc, ale o tom třeba někdy jindy anebo v našich dřívějších příspěvcích (Stáhněte si funkce navíc, videonávod s Lenkou, nebo kompletní videonávody). Dnes ale o tom, jak učíme naše žáky práci se Seesaw.

Krok první – vložení vlastní fotografie, kterou si vyfotím iPadem. David byl dnes první, kdo si vyzkoušel vložit fotografii své výsledné práce do svého digitálního portfolia. David si vyluštil křížovku, na iPadu v aplikaci Primary Writer si jednotlivá slova opsal a výsledek si vyfotil. Jeho první pokus byl doplněn o malé rady, ale samotnou práci zvládl moc dobře. Co myslíte?

Vložení do svého digitálního portfolia:

 

 

Translate »