Jak na rychlý náhled vaší knihy v aplikaci Book Creator


Warning: tempnam(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/230824/virtual) in /data/web/virtuals/230824/virtual/www/domains/ipadvevyuce.cz/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 433

Warning: unlink(): open_basedir restriction in effect. File() is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/230824/virtual) in /data/web/virtuals/230824/virtual/www/domains/ipadvevyuce.cz/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 459

Pokud pracujete v aplikaci Book Creator a vytváříte si novou knihu, mnohdy se potřebujete podívat, jak vaše nová kniha vypadá v tzv. finálním náhledu. K tomu ještě donedávna sloužilo tlačítko sdílení – ikona šipky v obdélníčku.

V praxi to znamenalo, že jste na toto tlačítko klikli a vybrali otevřít v iBooks. V knihovně iBooks se vám vaše kniha otevřela a vy jste se mohli podívat, jak bude ve finále vypadat. Pokud jste takto při tvorbě knihy postupovali několikrát, kniha se v iBooks stále dokola dublovala. Mohli jste tak mít v iBooks několik, průběžných, kopií vaší nové knihy.

img_7402

Poslední update aplikace Book Creator však umožňuje náhled přímo v aplikace Book Creator při samotné tvorbě knihy. Více v následujícím videu.

‎Verbindung zum App Store wird hergestellt
‎Verbindung zum App Store wird hergestellt
Developer: Unknown
Price: unknown
Translate »