Velká vánoční soutěž – soutěžíme o 80 enroll kódů pro aplikace Učení bez mučení

Společně s autory ČESKÝCH aplikací Učení bez mučení jsme si pro vás připravili velkou vánoční soutěž o téměř 80 enroll kódů k vybraným aplikacím tohoto vývojářského studia. Neváhejte a zapojte se… začínáme TEĎ a končíme NA MIKULÁŠE 🙂

logo-ucenibezmuceni

Učení bez mučení – vytváří zábavné hry a animované knihy pro děti od nejútlejšího věku a všechny rodiče, kteří se rádi baví při společném objevování. Nové technologie, jako tablety, přináší vašim dětem radost z poznávání a přitom přirozeně rozvíjejí jejich motorické funkce, komunikační schopnosti a přirozenou zvídavost. Výukové pomůcky na iPadech vypadají krásně a jsou navrženy s důrazem na jednoduchost ovládání. Od roku 2009 je používají stovky školek, základních i středních škol a získaly řadu ocenění.

O co soutěžíme?

icon-previewLOGOPEDIE – HEZKY ČESKY ($2.99)20 x enroll kód

Aplikace si dává za úkol naučit vaše děti hezky česky, tedy správně vyslovovat nejčastěji problematické hlásky abecedy.
Ty jsou seřazeny od nejlehčího po nejtěžší: B, M, P, N, D, V, T, F, K, G, H, CH, J, Ň, Ď, Ť, L, C, S, Z, Č, Š, Ž, R, Ř.
V aplikaci na Vás čeká artikulační cvičení pro rozhýbání jazyku a pusinky. Poté projdete přes 800 namluvených slovíček doplněných ilustracemi známé ilustrátorky dětských knížek Venduly Hegerové. Pokud zvládnete všechna slova, můžete trénovat užití slov ve větách, aby se slovíčka lépe zafixovala. Téměř 300 větiček vám s tím pomůže.
Nevídanou funkcí je možnost vlastního cvičení, kde si sami vyberete které hlásky dělají vašim dětem problémy a díky tomu trénuje jen ty hlásky, které skutečně potřebuje.
Najdete tu i návod pro rodiče jak s aplikací pracovat, doporučení od logopeda a radu kdy a jak se věnovat cvičení a kdy je třeba navštívit odborníka.

screen1 screen3 screen4 screen9

 

icon-previewČESKÁ PÍSANKA ($2.99)20 x enroll kód

Obsáhlá aplikace pro předškolní a školní děti pomůže naučit správně psát českou abecedu a číslice. Aplikace obsahuje grafomotorická cvičení pro předškolní děti, která lze využít i pro prvňáčky na uvolnění ruky. Nejrosáhlejší částí je nácvik psacích i tiskacích písmen včetně velké a malé varianty. Pomocné řádky pomáhají dítěti dodržet správný tvar a sklon písmene. Animovaná tečka naznačuje správné tažení čáry a poradí dítěti, kde začít a jak postupovat při psaní dál. Naleznete tu také výuku psaní číslic. Hra nám odhalí, jestli děti písmenka umí nejen dobře psát, ale jestli k sobě dovedou správně přiřadit psací a tiskací variantu. Psaní lze ovládat prstem, ale doporučujeme k aplikaci používat pero pro tablety, tzv. stylus, který dětem pomůže i se správným úchopem pera. Teď to zvládnete pravou přední levou zadní.

screen1 screen2 screen3 screen4

 

icon-previewČERVENÁ KARKULKA ($1.99) – 20 x enroll kód

Byl jeden vlk, který měl v lese spoustu povinností…že takhle nezačíná pohádka o Červené Karkulce? A co když takhle nějak končí?
Pojďte svým dětem převyprávět příběh Červené Karkulky novou interaktivní formou i výchovným rozuzlením příběhu. 
Můžete se rozhodnout, jestli bude číst vypravěč, zatímco děti budou prozkoumávat prostředí lesa a babiččiny světničky, nebo zda k interaktivní knížce s dětmi usednete společně. Příběhem vás provede text v komiksových bublinách uspořádaných tak, aby zbylo co nejvíce místa pro zvídavé dětské prsty a barvitou představivost. Všechny předměty ve scéně jsou krásně animované a ozvučené. Čeká na vás na 100 interaktivních prvků během vyprávění. Nechte se překvapit. Uvidíte, že čtení bude děti i vás skutečně bavit. Podívejte se na ukázkové video ze hry.

screen1 screen2 screen3 screen4

 

icon-previewPRVNÍ SLOVA ($1.99) – 20 x enroll kód

Výuková aplikace pro nejmenší obsahuje více než 500 základních slov, které rozšíří slovní zásobu Vašeho dítěte.
Po spuštění si zvolíte postavičku chlapce nebo dívky, která se zobrazí v deseti různých lokacích (kuchyně, koupelna, předsíň, půda, město, obchod, hřiště, farma, dětský pokoj). Názvy objektů, které dítě poklepe svými prsty, jsou zřetelně a nahlas vysloveny.
Znají Vaše děti dobře slovíčka popisující svět okolo nás?

screen1 screen2 screen4 screen5

 

Jak soutěžit?

Vyberte si jakoukoliv aplikaci z kolekce Učení bez mučení, nemusí to být ty, o které soutěžíme. Vyfoťte žáky (obličeje můžete rozmazat, nebo v aplikaci Piccollage je můžete nahradit smajlíkem), nebo pořiďte krátkou video ukázku (max 30s) svých žáků. Spolu s textem, proč jste aplikaci použili a jak se Vám aplikace z kolekce Učení bez mučení líbí, odešlete na náš email: ipadvevyuce@gmail.com. K emailu můžete napsat údaje o sobě, nebo jen adresu školy, nebo jen info, které chcete, aby v dalším článku o vyhodnocení bylo uvedeno.

 

Kritéria losování

Pokud se do soutěže zapojí méně než 80 příspěvků, všechny enroll kódy rozdělíme mezi došlé odpovědi.

Pokud se do soutěže zapojí více než 80 příspěvků, budeme losovat pomocí aplikace Decide Now!

 

Trvání soutěže

Soutěž trvá od jejích spuštění na našem webu. Končí 6.12.2016 ve 23:59 hodin.

 

 

 

 

 

Translate »