Naše škola – interaktivní kniha

Naše škola slaví v letošním roce 55. výročí svého založení. Pro vás, kteří naši školu neznáte, jsme připravili interaktivní knihu. Žáci ji vytvořili na iPadech a postupně vás naší školou provedou a představí vám nejdůležitější informace a lidičky. A jak celá kniha vznikala? Nejdříve jsme si v Poppletu vytvořili společně myšlenkovou mapu, abychom na něco nezapomněli. V aplikaci Google Earth jsme vám školu přiblížili na mapě, abyste k nám trefili. V Primary Writeru jsme napsali kontaktní informace. A pak už jsme chodili, fotili, vybírali nejlepší snímky a v Book Creatoru tvořili a namlouvali… Tak všechno nejlepší školičko! 


Kniha ke stažení ve formátu .epub (pro iPad)

JPEG image-461C0DF76299-1


Kniha ve formátu .pdf – pro počítač, tablet, mobilní telefon

JPEG image-461C0DF76299-1


Použité aplikace:

Popplet
Popplet
Developer: Notion
Price: 5,49 €
Book Creator for iPad
Book Creator for iPad
Price: 5,49 €
Google Earth
Google Earth
Developer: Google LLC
Price: Free
Primary Writer
Primary Writer
Price: Free+

 

Translate »