Monthly Archives: Listopad 2015

TOPík 2015

Náš projekt iPadvevyuce.cz se zúčastnil  soutěžní přehlídky školních projektů TOPík 2015. V konkurenci 11 projektů napříč Moravskoslezským krajem jsme obsadili 1. místo a aby toho nebylo málo, získali jsme i cenu publika, která nás moc potěšila.

Čti více »

Pracovní listy pro Stick Around – 19 ks

Dnes přinášíme novou sadu pracovních listů pro aplikaci Stick Around. Můžete si stáhnout pracovní listy do matematiky, českého jazyky či prvouky.

Čti více »

Podzim – CZ-EN e-book

Naše nová třída se vám už představila. Dnes vám přinášíme naši prvotinu, vytvořenou v aplikaci BookCreator. Nazvali jsme si ji „Podzim“, a je v ní shrnutí všeho, o čem jsme si povídali v hodinách Smyslové výchovy.

Čti více »

55 tipů jak využít iPad ve vyučování

Vytvořili jsme pro Vás knihu „55 tipů jak využít iPad ve vyučování“. Kniha je obsahově zaměřena na ukázku využití jednotlivých, vybraných, aplikací, včetně jejich samotného popisu. Kniha je svázána v pevné vazbě na pevném papíru. 

Čti více »

To jsme my z I.C

Koukněte na parádní videoportréty našich maláčků v základní škole speciální, kteří se vám v nich sami představí. Děti se v tomto školním roce seznamují s iPady a pozvolna se s nimi učí pracovat. Obrázky, portréty, vznikly v aplikaci Hello! Color…

Čti více »

Rozrostli jsme se

Náš projekt www.ipadvevyuce.cz se začátkem tohoto školního roku rozrostl o novou třídu. Složení žáčků je velmi různorodé; o to zajímavější budou naše zkušenosti se zapojováním iPadů do jejich výuky. Aktuálně se v této třídě vzdělávají tři prvňáčci, z toho dva…

Čti více »
Translate »