Monthly Archives: Duben 2015

Hádanky, Oprav věty – 2 nové pracovní listy pro Stick Around

Stáhněte si dva nové pracovní listy pro aplikaci Stick Around. Tentokrát pro první třídu základní školy, ale lze využít i v základní škole speciální. Téma – Hádanky, Oprav věty. Autorkou je Ivana Golová.

Čti více »

Zvířátka, bankovky a mince – Stick Around

4 nové pracovní listy pro aplikaci Stick Around. Tentokrát si můžete stáhnout dva pracovní listy se zvířátky a dva pracovní listy s českými mincemi a bankovkami.

Čti více »

Dopravní značky – pracovní list pro Stick Around

Pracovní list pro aplikaci Stick Around – Dopravní značky. Vhodný napříč vzdělávacím systémem. Stáhněte si a zkuste se svými žáky ve vyučování.

Čti více »

Stavby z krychlí – nový list pro Stick Around

Stáhněte si nový pracovní list pro aplikaci Stick Around. Tentokrát pracovní list obsuhuje i video návod vytvořený v aplikaci Explain Everything. Autor – Alena Rajnochová.

Čti více »

2 nové listy pro Stick Around

Stáhněte 2 nové pracovní listy pro aplikaci Stick Around. Nebojte se vytvořit pracovní list v aplikaci Stick Around. Hotový list můžeme poslat mailem na ipadvevyuce(zavinac)gmail.com. Poslané listy rádi vypublikujeme na našem webu.

Čti více »

Učitelský summit 2015

V sobotu 11. 4. proběhl v Praze 5. ročník učitelského summitu, věnovaný progresivním metodám ve výuce. Pro vás, kteří jste se ho nemohli zúčastnit, přinášíme pár prvních fotografií, postřehů a dojmů. Už podruhé se nám dostalo té cti reprezentovat naši…

Čti více »

3 nové listy pro Stick Around

Stáhněte si 3 nové pracovní listy pro Stick Around.

Čti více »

Stick Around – infografika

Abychom vám pomohli lépe poznat Stick Around, Tony Vincent – autor aplikace – vytvořil perfektní infografiku s praktickými informacemi o vytváření a sdílení svých vlastních Stick Around hádanek. Klikněte na obrázek pro plné rozlišení.

Čti více »

Book Creator – nové funkce

Dnešní aktualizace aplikace Book Creator (update 3.4) přinesla velmi zajímavou funkci navíc – tvary a bublinu pro doplnění textu. Veškeré tvary, které chceme do aplikace vložit, opět vkládáme přes tlačítko +. Máme k dispozici 6 tvarů ve 3 záložkách.

Čti více »
Translate »