Home » Konference

Učitel IN 2018 – jak bylo?

V sobotu 12.10.2018 proběhla na Západočeské univerzitě konference Učitel IN, na které jsme společně s Liborem Klubalem vedli workshop na téma Animace ve výuce. A také jsme nahráli krátké video, co nás na konferenci zaujalo. 

Čti více »

Příjem přihlášek na Letní školu s iPady 2017 zahájen

Byl zahájen příjem přihlášek na již čtvrtý ročník Letní školy „Tvoříme s iPadem a pro iPad“. I v letošním roce se setkáme v Jeseníkách v hotelu Neptun v termínu 7. až 10. srpna 2017.

Čti více »

Učitel IN – registrace právě probíhá

Setkání učitelů, studentů a všech, kteří mají zájem o problematiku smysluplného využití ICT ve vzdělávání. Konference se koná pod záštitou primátora města Plzně Martina Zrzaveckého a rektora Západočeské univerzity v Plzni Miroslava Holečka.

Čti více »

Ohlédnutí za Učitelským summitem 2016

Letošní Učitelský summit, který proběhl 16. 4. v Praze, měl podtitul „5 let s iPadem“ a pořádala ho tradičně společnost 24U. Pro ty z vás, kteří se ho nemohli zúčastnit, přinášíme krátké ohlédnutí.

Čti více »

KONFERENCE 7.11. – Greenscreen by Do Ink

Nevíte, co obnáší workshop „Greenscreen aneb zelená deka v akci“ na listopadové konferenci na Wichterlově gymnáziu v Ostravě-Porubě? Podívejte se na následující video, ve kterém uvidíte, co se na našem workshopu naučíte.

Čti více »

Konference „Co nového s iPady“

Spolek Učíme moderně z. s. a Wichterlovo gymnázium pořádají konferenci s názvem Co nového s iPady?  Každý účastník si může vybrat ze dvou workshopů. V případě nízkého zájmu může být některý z workshopů zrušen. V tom případě budou účastníci…

Čti více »
Translate »