Category Archives: Semináře

Když se řekne: Apple Classroom 2

Když před rokem Apple pustil do AppStore aplikaci Třída, mohli jsme jen závistivě sledovat postřehy zahraničních kolegů, jak jim tato aplikace pomáhá ve výuce a v ovládání žákovských iPadů. Provoz aplikace byl vázán na registraci školy v systému Apple School, který byl bohužel donedávna v České republice nedostupný. Nyní je ale situace jiná. Koncem roku 2016 se naše republika dostala na seznam zemí, ve kterých je možné využívat všechny nástroje určené pro školy a tak je čas podrobně prozkoumat aplikaci Třída v praxi.

Apple v ČR se otevřel školám!

Říjen 2016 si v kalendáři dobře vyznačte červenou barvou, pokud jste školní instituce, firma, anebo státní správa. Přesněji 28.10.2016 se zapisuje nový milník Applu pro Českou republiku. Zřejmě si řeknete, co vám uniklo. Apple představil nové MacBooky.  Někteří zajásali, někteří ne, jiní šli rozbíjet z poloviny naplněná prasátka na jejich nákup. Pro naši malou zemi udělal Apple v tento den mnohem více. Pro mne je tento den stejně významný, jako uvedení prvního iPhonu vůbec.

Videoreportáž z Učitelského summitu 2016

Další plánovaný ročník Učitelského summitu, pořádaný společností 24U s.r.o., se uskutečnil 16. dubna 2016 v prostorách International School of Prague v Praze-Nebušicích. Prohlédněte si videoreportáž z letošního Učitelského summitu. (převzato z www.ucitelskysummit.cz)

Aktuální nabídka DVPP pro březen

Registrujte se na akreditované školení DVPP. Tématem našich školení jsou aktivity v rámci iPadu ve výuce a jeho praktické využití na I. a II. stupni Základních škol. V nabídce naleznete také školení pro Speciální školy. Na každý měsíc pro vás  připravujeme aktuální nabídu. Naši lektoři jsou především pedagogové, kteří sami již několik let iPady ve výuce využívají. Věříme, že obsah našich školení a přístup našich lektorů pro vás bude přínosem.

REGISTRACE

Učitelský summit 2015

V sobotu 11. 4. proběhl v Praze 5. ročník učitelského summitu, věnovaný progresivním metodám ve výuce. Pro vás, kteří jste se ho nemohli zúčastnit, přinášíme pár prvních fotografií, postřehů a dojmů. Už podruhé se nám dostalo té cti reprezentovat naši školu a formou několika workshopů ukázat, že je naše škola v něčem výjimečná a že umíme s dětmi pracovat i za pomocí moderních technologií, konkrétně iPadů.

Translate »