Výuková videa pro pedagogy

Dora is counting

apple-app-store-150x51Dnes se v našem videonávodu podíváme na aplikaci do matematiky, která se svým provedením odlišuje od aplikací, které běžně máme v iPadech. Dora, která je hlavní hrdinkou hry, dítěti pomůže poznat čísla 1 až 10 skrze zkušenost a hodnotu. Hra je inspirována Hejného metodou výuky, která je dnes již oficiálně používána na více než 700 školách v České republice.

Jak na Appshopper?

apple-app-store-150x51Tentokrát o webovém nástroji AppShopper, který se velmi efektivně stará právě o slevy aplikací pro naše iPady.

 

Programujeme ve Scratch Jr.

Apple-App-Store

Další se série našich videonávodů se věnuje aplikaci určené k výuce základů programování pro nejmenší děti. Ukážeme si, jak sestavit jednoduchý program bez jakýchkoliv předchozích znalostí.

Seesaw a Book Creator s i-Sen týmem

Apple-App-StoreApple-App-StoreNejoblíbenější aplikace Lenky Říhové a Ivy Jelínkové z i-Sen týmu, tentokrát z Učitelského summitu v Praze.

Stopky, LEDit, Virtual Scoreboard

Apple-App-StoreApple-App-Store

Jak efektivně využít iPad v hodině tělesné výchovy: stopky, led banner a aplikace scoreboard.

 

QR kódy a Seznam čtečka

Apple-App-StoreJak vytvořit QR kód, jak si jej uložit do iPadu a jak jej načíst pomocí aplikace QR čtečka.

Hello Color Pencil

Apple-App-Store

Kreslící aplikace, kterou je možné využít i trochu netradičně.

 

 

Stage Pro Whiteboard

Apple-App-Store Aplikace, která změní iPad na interaktivní vizualizér. Ukázka využití v praxi a základní návod. Aplikace je placená, často je ji možné získat ve slevě či zdarma. Ke sledování ceny můžete využít AppShopper.

Stick Around

Apple-App-Store Aplikace pro vytváření pracovních listů s možností testování. Ukázka použití aplikace s využitím předlohy a z vlastního obrázku. Aplikace je placená, můžete však sledovat aktuální slevy pomocí nástroje AppShopper.

 

Translate »